O nás

Jste naši V.I.P. hosté, Vy co jste zkusili se opakovaně vracíte...

Co můžete očekávat od naší masáže Tantra VIP Liberec: 

Některá z masérek poskytne úvodní rozhovor, jiná jde rovnou na věc :) téměř beze slov....

Po sprše užijete šátku kolem boků, který si z Vás sundáme u svůdného rituálu ve stoje - masérka jak kdyby kolem Vás tančí. Cítíte první záchvěv silných blažených pocitů. Nazí uleháte na futon (masážní matrace na zemi) a masérka spolu s Vámi.

U tantra masáže vychutnáváte zprvu něžné doteky od konečky prstů po vlasy, vnímáte blízkost osoby která svým celým "Já" pečuje jen a jen o Vás. Tantrické masérky pracují nejen prsty, ale i tělem (prvky nuru masáže - tělo na tělo), prožitek vychutnáváte společně, následují prvky sportovní masáže - olejová masáž kvalitními oleji - uvolnění ztuhlých částí těla tlakem, teplem (lávové kameny), je prolínána něžností s erotickým nábojem, po ní následuje dlouhá a procítěná masáž intim partií až po vrchol. Vaše fantazie a přání mohou znít nahlas - učme se poznávat světy muže a ženy...užívají se prvky erotické masáže, autoerotiky, prvky BDSM, SM, stimulace pozadí,  prost., zažíváte rozkoš do plného blaha, extatického vyvrcholení bez předsudků. Relax nadále pokračuje energetizující masáží hlavy, reflexní masáží chodidel. Tantrické masáže jsou čistou radostí bytí, mají blahodárné účinky na tělo i duši - dotek, objetí, porozumnění, únik od starostí, zklamání, bolesti - načerpání nové životní energie.


Tantrická masáž je zároveň uctěním lidské sexuality, je podpůrná pro zdravou potenci.

Zamilujete si pocit, který skrze tantra masáž prožijete - celotělní rozkoš bez rizika. Erotická masáž může předčít i Vaše dosavadní praktiky, obzvláštˇu masérky, která se Vám zalíbí nejvíce.

Pokud Vás zajímá tantra, doporučuji mini kurz tantrické masáže. Vybrané masérky poskytují relaxační a meditační lekce.

Tantra masáž pro pár - 2 masérky - masáž probíhá současně, ale v oddělených místnostech - páru i tak zůstává možnost pobýt spolu, doporučujeme.

Všichni maséři a masérky mají kurz sportovní i tantrické masáže, zdravotní průkaz, živnost, nebo dohodu o provedení práce. Nabízíme kvalitní pravou tantrickou masáž, nebo relaxační meditace v prostředí k tomu určenému, splňující veškerá kritéria! Veškeré certifikace a povolení k výkonu práce k dispozici k nahlédnutí.

Masérky mají reálné foto, podané v souladu s tantrickou mentalitou, kdy nahota je důležitou součástí.

A aktuálně nás mužete navštívit na tantra masážích v Liberci www.tantravip.cz


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu